0 item
SHOPPING CART

Your shopping cart is empty

Continue Shopping
SUBTOTAL $0

Shipping and discount codes are added at checkout

Doğru Yerdesiniz..

FuaStudio 2010 yılında kurulduğundan bu yana, fotoğraf çekimi (moda, ürün, cast, mimari ve mobilya), video çekimi (klip ve kısa tanıtım filmi), grafik tasarım (Kurumsal Kimlik çalışması ve web tasarımı), prodüksiyon (sanat yönetmenliği, set tasarımı ve aksesuar, casting, styling, saç, makyaj, lokasyon araştırma ve ekipman kiralama) ve post prodüksiyon (re-touch, kompozit edit, manipülasyon, CGI, renk yönetimi, baskı prova, video montaj ve color) hizmetlerini en profesyonel ekibi ile sizlere sunmaktadır.


FuaStudio, ister küçük bir ürünün çekimi, isterse set-dekor ve kast ile olabildiğince karmaşık bir proje olsun, Fua Ekibi her iş için en doğru yaklaşımı geliştirmek için çalışıyor. Fua 'da iş disiplininin temelini hızlı ve çok seçenekli çözümler üretmek, işin akışı içerisinde farklılaşan ihtiyaçlara ve ortaya çıkan yeni fikirlere uyum sağlayabilmek oluşturuyor. Fua Ekibi proje başlangıcında prodüksiyon ekibi, fotoğrafçı ve işin sahibiyle görüşerek brief alıyor. Yeni fikirler geliştirebilmek ya da istenen sonucu netleştirmek için referans olabilecek görselleri topluyor. Gerektiğinde çekimde hazır bulunarak sonuca yönelik öneriler getirebiliyor. Zamanı en uygun şekilde değerlendiren yöntem tasarlandıktan sonra çalışmaya başlıyor.


Stüdyosu, zengin ekipman parkı ve yaptığı işin en iyilerinden oluşan network’ü ile içeride ve dışarıdaki çekimlerinizde her türlü ihtiyacınız için başvurablileceğiniz bir alan, Fua.


FuaStudio, bir görselin hayata geçmesi için gereken herşeyi aynı çatı altında toplayarak, size süreci tek merkezden yönetme kolaylığını sağlar.Referanslarımız